Společnost IMMO Leasing Development s.r.o. změnila na jaře 2024 název na Connecte Development s.r.o.
Stalo se tak v návaznosti na změnu jména Skupiny IMMO Leasing, jejíž název je od jara 2024 Connecte Group.
Výsledkem je kvalitní bydlení

Články


Nesvadbova
Projekt Nesvadbova – projekt jsme zmenšili na třetinu

Po sáhodlouhých 4 roky trvajících jednáních jsme s Městskou částí Praha 12 dospěli ke kompromisu. Projekt v Nesvadbové ulici zmenšujeme.


Domy Volárna
Domy Volárna – rodinné domy u Kolína

Jedním ze tří letošních projektů, které jsme tento rok uvedli do prodeje, jsou Domy Volárna. Devět rodinných domů vyroste v klidné obci vzdálené 10 minut od Kolína a 35 minut od Prahy. Projekt obsahuje cenově dostupné bydlení pro ty, kteří se chtějí zbavit cen a hluku města, ale neměnit při tom práci.


Dvojdomy Světice
Co právě stavíme: nabídka projektů v roce 2021 a 2022

V letošním roce spouštíme prodej celkem tří developerských projektů – Viladomy Řevnice, Dvojdomy Světice a Domy Volárna. Cena jednotlivých domů se pohybuje od 5 700 000 Kč do 18 566 000 Kč.


Viladomy Řevnice
Zatraktivní home office bydlení v domech za Prahou?

Home office se pro většinu zaměstnanců firem stal novou realitou a mění standardy bydlení. Přibývá požadavků na vlastní pracovnu a větší rodinné zázemí. Žádané jsou lokality s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do Prahy, ideálně s přímým vlakovým spojením.


Investování do nemovitostí ochrání a zhodnotí úspory

Kdo čekal, že pandemie stlačí ceny bytů dolů, bude podle guvernéra ČNB zklamaný. „Větší naděje na zásadnější korekci cen není,“ řekl Jiří Rusnok. V příštím roce se naopak počítá s jejich zvyšováním. Na výhodnou investici do nemovitostí nezbývá už mnoho času.


I malý prostor nabídne vše potřebné
S menším bytem dosáhnete v Praze na hypotéku snadněji

V Praze se staví málo. Poptávka po nových bytech převyšuje nabídku a ceny stále rostou. Průměrná cena za m2 dosahuje u malých bytů 113 300 Kč. Stále více lidí proto volí bydlení v nájmu. Existuje ale levnější a dlouhodobě výhodnější řešení. Koupě malého bytu.